naglowek (208 kB)
O Firmie oferta_off (5 kB) kontrahenci_on (9 kB) jakosc_off (10 kB) galeria_off (6 kB) kontakt_off (7 kB)

  Nasi główni Kontrahenci:

 
tesco Sieci Hipermarketów

      Głównym naszym odbiorc± jest firma Tesco. Produkujemy proszki pod jej marką w gramaturze 500g, 2 kg , 4 kg do tkanin kolorowych i białych. Z uwagi na produkcję marki własnej ¶rednio co 6 miesięcy firma Tesco przeprowadza u nas audyt w celu kontroli. W przeciągu kilku lat produkowali¶my również proszki do prania dla takich firm jak E'Lecrerc, Auchan itp.

saltargo Saltargo

      Czeska firma dla której produkujemy proszki w/g ich receptur w gramaturze 3 kg, 5 kg, 6 kg, 9 kg i 10 kg w opakowaniach foliowych i tekturowych. Firma ta sprzedaje produkowane przez nas proszki na Węgrzech, w Niemczech, Austrii, Francji i na Litwie.

hurtownie Hurtownie Gospodarstwa Domowego

      Współpracujemy z duż± liczb± Hurtownii Gospodarstwa Domowego, dla których produkujemy proszki do prania przy zoptymalizowaniu jako¶ci do ich ceny. Opakowania w różnych gramaturach (folie i kartony) są własno¶ci± Kontrahenta.

lena Proszek "Lena"

      Produkujemy również proszek do prania pod własn± mark± "Lena". S± to proszki w gramaturach 6kg (opakowanie foliowe), 10 kg (karton), oraz 600g (kartonik). Dla sieci E.Leclerc produkujemy nasz proszek w gramaturze 6 kg.

    © 2013 by Organika S.C.